Новини про м'ясо

АЧС більше загрожує домогосподарствам населення, ніж промисловим виробникам

Поголів’я свиней в Україні зменшується, і хоча останнім часом на промислових підприємствах почали спостерігатися тенденції зростання, в господарствах населення кількість тварин продовжує знижуватись. Одна з причин скорочення поголів’я в особистих селянських господарствах – спалахи африканської чуми свиней. На думку аналітика асоціації «Свинарі України» Олександри Бондарської, на початку 2019 року ці тенденції стануть більш помітними.

Експерт повідомила, що на початку 2018 року різниця поголів’я порівняно з 2017 роком складала 500 тис. тварин, а зараз вона скоротилась до 230 тис. Варто зазначити, що різниця залишається такою суттєвою через негативні тенденції в домогосподарствах населення. Промислові ж виробники вже збільшили чисельність поголів’я на 1,2 %  порівняно з минулорічними показниками.

Олександра Бондарська зазначає, що на початок 2019 року рекордно низьким поголів’я свиней в країні не буде, але кількість тварин в особистих селянських господарствах продовжить скорочуватись.

Нагадаємо, що за перший тиждень грудня в Україні було офіційно зареєстровано 3 випадки африканської чуми свиней. АЧС виявили на підприємствах Сумської, Житомирської областей та в мисливському угідді на Херсонщині.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button