Про цей Проект

Вітаємо Вас на головному м’ясному інфопорталі України!

Цей Проект був створений для заповнення інформаційного вакууму на м’ясному ринку України.

Головна ідея проекту – зібрати всю актуальну інформацію про м’ясо та м’ясний бізнес в одному місці й зробити це місце зручним і затишним для кожного зацікавленого відвідувача.

Як ми це робимо?

По-перше, ми ретельно відбираємо інформацію і надаємо її в зручному для споживання форматі. Ми прекрасно розуміємо наскільки важливим сьогодні є час, тому геть довжелезні розбавлені водою тексти, велкам тезіси, інфографіка, фото і відео!

По-друге, ми використовуємо тільки офіційні й професійні джерела інформації та додатково перевіряємо важливі факти. Ба більше, для аналітики і прогнозів, ми використовуємо найкращий світовий досвід, у тому числі, досвід роботи в спільних аналітичних проектах із Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (FAO) та Європейським банком реконструкції та розвитку (EBRD).

По-третє, ми дійсно хочемо, щоб кожен відвідувач не тільки міг знайти тут корисну для нього інформацію але ще й міг би поспілкуватися з професійною спільнотою. Саме тому ми зробили на сайті М’ясний форум, можливість створення публічних і приватних користувацьких груп, а також підтримуємо сторінки в соціальних мережах.

Отже ласкаво просимо до нас і відчувайте себе тут як вдома!

Майже вся інформація на сайті є й буде безкоштовною, а реклама, яка нам може допомогти його підтримувати, буде мінімальною і, сподіваємось, не заважатиме Вам.

Якщо Ви побачите, що ми щось упускаємо, можливо, помиляємось (хоча це дуже малоймовірно 😉), або просто маєте гарні ідеї – обов’язково пишіть нам! А ще краще – ставайте співавторами!

Зв’язатися з нами можна через форму, яка наведена нижче,
через наш Форум, сторінку у Facebook, або через email.


Форма для зв’язку з нами


Наша група в Telegram

Back to top button