Про цей Проект

Вітаємо Вас на головному м’ясному інфопорталі України!

Цей Проект був створений для заповнення інформаційного вакууму на м’ясному ринку України.

Головна ідея проекту – це зібрати всю актуальну інформацію про м’ясо і м’ясний бізнес в одному місці й зробити це місце зручним і затишним для кожного зацікавленого відвідувача.

Як ми це будемо робити?

По-перше, ми ретельно відбираємо інформацію і надаємо її в зручному для споживання форматі. Ми прекрасно розуміємо наскільки важливим сьогодні є час, тому геть довжелезні розбавлені водою тексти, велкам тезіси, інфографіка, фото і відео!

По-друге, ми використовуємо тільки офіційні й професійні джерела інформації та додатково перевіряємо важливі факти. Ба більше, роблячи аналітику й прогнози, ми використовуємо найкращий світовий досвід, у тому числі, досвід роботи в спільних аналітичних проектах із Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (FAO) та Європейським банком реконструкції та розвитку (EBRD).

По-третє, ми дійсно хочемо, щоб кожен відвідувач не тільки міг знайти тут корисну для нього інформацію але ще й міг поспілкуватися з професійною спільнотою. Саме тому ми зробили на сайті М’ясний форум, можливість створення публічних і приватних користувацьких груп, а також підтримуємо сторінки в соціальних мережах.

Отже ласкаво просимо до нас і відчувайте себе тут як вдома!

Майже вся інформація на сайті є й буде безкоштовною, а реклама, яка нам може допомогти його підтримувати, буде мінімальною і, сподіваємось, не заважатиме Вам.

Якщо Ви побачите, що ми щось упускаємо, можливо, помиляємось (хоча це дуже малоймовірно ?), або просто маєте гарні ідеї – обов’язково пишіть нам ! А ще краще – ставайте співавторами!

Зв’язатися з нами можна через форму, яка наведена нижче, через наш Форум, сторінку у Facebook, або через email.


Форма для зв’язку з нами

 

Back to top button