Новини про м'ясо

АЧС виявили в мисливському угідді на Херсонщині

У понеділок, 10 грудня, Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області повідомило, що минулого тижня у тварини на території мисливських угідь Князе-Григорівської сільської ради Великолепетиського району було виявлено вірус африканської чуми свиней.

Генетичний матеріал дикого кабана, впольованого мисливцями, дослідили спеціалісти Дніпропетровської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби. Аналіз виявив ДНК вірусу АЧС.

Новини партнерів

У звіті регіонального управління Держпродспоживслужби зазначено, що хоча з початку року в Херсонській області було виявлено 13 випадків африканської чуми свиней, усі вони локалізувались на підприємствах чи в особистих селянських господарствах. АЧС в дикій фауні на території регіону виявлено вперше.

У Головному управлінні Держпродспоживслужби в Херсонській області зазначили: “За результатами роботи Державна надзвичайна протиепізоотична комісія затвердила План заходів з ліквідації та профілактики АЧС на території мисливських угідь Князе-Григорівської сільської ради Великолепетиського району, зобов’язала забезпечити проведення депопуляції диких свиней в неблагополучних щодо захворювання на АЧС пунктах відповідно до вимог біобезпеки, здійснювати постійний моніторинг, у тому числі і лабораторний, за станом поголів’я диких свиней на мисливських угіддях на території Херсонської області та на території природно-заповідного фонду Херсонської області, де присутня популяція диких кабанів”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button