Новини про м'ясо

АЧС виявили в мисливському угідді на Херсонщині

У понеділок, 10 грудня, Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області повідомило, що минулого тижня у тварини на території мисливських угідь Князе-Григорівської сільської ради Великолепетиського району було виявлено вірус африканської чуми свиней.

Генетичний матеріал дикого кабана, впольованого мисливцями, дослідили спеціалісти Дніпропетровської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби. Аналіз виявив ДНК вірусу АЧС.

У звіті регіонального управління Держпродспоживслужби зазначено, що хоча з початку року в Херсонській області було виявлено 13 випадків африканської чуми свиней, усі вони локалізувались на підприємствах чи в особистих селянських господарствах. АЧС в дикій фауні на території регіону виявлено вперше.

У Головному управлінні Держпродспоживслужби в Херсонській області зазначили: “За результатами роботи Державна надзвичайна протиепізоотична комісія затвердила План заходів з ліквідації та профілактики АЧС на території мисливських угідь Князе-Григорівської сільської ради Великолепетиського району, зобов’язала забезпечити проведення депопуляції диких свиней в неблагополучних щодо захворювання на АЧС пунктах відповідно до вимог біобезпеки, здійснювати постійний моніторинг, у тому числі і лабораторний, за станом поголів’я диких свиней на мисливських угіддях на території Херсонської області та на території природно-заповідного фонду Херсонської області, де присутня популяція диких кабанів”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button