Новини про м'ясо

Ціни на свиней: чого очікувати на початку лютого?

Зменшення цін на свиней забійних кондицій в Україні триває уже три тижні поспіль. Утім поточного тижня падіння цін уповільнилось. Фермери сподіваються, що на початку лютого зниження котирувань припиняться і ціни залишаться такими ж, як і наприкінці січня, повідомляє SEEDS.

Кілограм свинини живою вагою протягом тижня в середньому вартував 44,9 грн за кілограм. Це на 2% нижче, ніж у середині січня. У західних регіонах ціни дещо нижчі.

“Котирування на ринку живця в останній тиждень січня продовжили низхідний рух, проте з меншим відхиленням ніж попереднього тижня. Так, протягом 4-го тижня у Центрі та на Сході ціни на свинину живою масою коливалися в межах 44,5-46 грн/кг. Значній частці виробників свинини в цих регіонах вдалося зберегти ціни на рівні попереднього тижня, для решти перегляд обмежився зниженням на 0,25-1 грн/кг. Помітніша зміна спостерігалася на Заході країни, де ціни коливалися в межах 42-43 грн/кг, що на 2 грн/кг нижче ніж тижнем раніше”, – повідомляють в Асоціації “Свинарі України” (АСУ).

Читайте також: Один з найбільших у світі виробників м’яса інвестує у виробництво штучної курятини

Наступного тижня (з 31 січня по 6 лютого) оператори ринку очікують стабілізації цін, зазначають аналітики галузевої асоціації.

Нагадаємо, цього ж року кількість свиней в Україні скоротилась на 300 тис. голів або 5,8% і наразі складає 5,54 млн голів. Це новий антирекорд. Скорочення відбулося переважно через зменшення кількості свиней в господарствах населення. Утім, на промислових підприємствах поголів’я також дещо зменшилось.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button