Новини про м'ясо

Нові випадки АЧС: яким регіонам загрожує небезпека?

Держпродспоживслужба повідомляє, що за минулий тиждень (з 29 листопада по 5 грудня) в Україні було офіційно зареєстровано 2 випадки африканської чуми свиней. АЧС виявили на підприємствах Сумської та Житомирської областей. Проблема локалізації та ліквідації спалахів захворювання зараз вирішується на рівні обласних адміністрацій.

Постраждали від АЧС ТОВ “Мрія”, що розташоване у смт Липова Долина Сумської області, та одне з особистих селянських господарств в м. Бердичів Житомирської області. Випадки захворювання були виявлені і підтверджені лабораторно 3 та 4 грудня відповідно.

Для планування заходів із боротьби з африканською чумою свиней при державних адміністраціях в Сумській та Житомирській областях відбулися засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій, які визначили осередки розповсюдження та узгодили заходи щодо локалізації та ліквідації захворювання. Також в регіонах встановлено зони захисту та нагляду. Такі дії мають унеможливити подальше поширення збудника АЧС.

Раніше, в період з 22 по 28 листопада,  було зареєстровано 4 випадки небезпечного захворювання. Зокрема АЧС виявили в Закарпатській, Миколаївській, Донецькій та Київській областях.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button