Новини про м'ясо

У Волинській області відстрілюють диких кабанів, щоб запобігти поширенню АЧС

У Польщі, деяких районах Франції через поширення африканської чуми свиней ухвалено рішення про масовий відстріл диких кабанів. Деякі зоологи протестують проти таких радикальних заходів, наголошуючи на тому, що головним винуватцем розповсюдження вірусу є людина, а саме не дотримання норм біобезпеки. Утім Єврокомісія вважає метод відстрілу диких тварин ефективним. У Волинській області, де минулого тижня було виявлено дикого кабана, ураженого АЧС, також було ухвалено рішення почати відстріл вепрів.

“08.02.2019 – на території лісомисливських угідь ГО “Горинь” ДП “Цуманський лісгосп” Гремʼяченської сільської ради поблизу с. Цумань Ківерцівського району Волинської області було виявлено труп дикого кабана (звіт про результати дослідження Львівської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини № 000225 п.м./19 від 08.02.2019). З метою координації дій з локалізації та ліквідації випадку АЧС проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Ківерцівській районній державній адміністрації, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зон захисту та нагляду”, – йдеться у повідомленні Держпродспоживслужби.

Одним із заходів щодо локалізації та запобігання поширенню вірусу, який підтримала місцева влада, став саме масовий відстріл диких кабанів в районі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button