Новини про м'ясо

АЧС у Росії: сотні тисяч свиней під загрозою

Про спалах африканської чуми свиней у Нижньогородській області Росії повідомили 19 липня. У районі поблизу епіцентру поширення вірусу розташоване велике свиногосподарство на 100 тис. голів. У Россільгоспнагляді зазначали, що АЧС виявили у диких кабанів у Дальньоконстантинівському районі, заходи безпеки посилили в сусідніх районах.

“Найближчим часом карантин буде введений в Вадському районі, де розташовується свинарський комплекс, що вміщає близько ста тисяч голів. Зараз цей комплекс під загрозою, фахівці проводять всі можливі заходи, щоб не допустити поширення інфекції. Уже ліквідовано 176 диких кабанів, 33 з них були заражені. В управлінні Россільгоспнагляду просять утриматися жителів зони ризику від відвідування лісів в найближчі два тижні”, – повідомляють російські ЗМІ.

Африканську чуму свиней у Росії виявили ще 10 років тому, але через посилення заходів біобезпеки промисловості майже вдалося припинити поширення вірусу. Сьогодні правила біозахисту на свинофермах РФ вважаються одними з найсуворіших у світі. Раніше цього тижня у Росії заявляли про наміри наростити обсяги експорту свинини, зокрема, до Китаю.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button