Новини про м'ясо

Росія планує наростити експорт свинини

Росія повідомляє про високий потенціал експорту свинини. Перший заступник міністра сільського господарства РФ Джамбулат Хатуов повідомив про збільшення потенціалу експорту до Азії.

За останні 7 років виробництво свинини на російських підприємствах збільшилося в 1,5 раза – на 1,6 млн тонн. Позитивна тенденція спостерігається і цього року. За даними Міністерства сільського господарства Росії, за перші 5 місяців 2019 року виробництво свинини досягло 1,73 млн. тонн живою вагою, що на 5,9%, або на 97 тис. тонн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Високі темпи зростання дозволили підвищити рівень самозабезпеченості свининою в країні до 99,5%. Що стосується експорту цього виду м’яса, то його обсяг також зростає, повідомляють представники міністерства. Серед стратегічно важливих цільових ринків для Росії є азіатські країни: Китай, Японія, Південна Корея та інші.

Африканську чуму свиней у Росії виявили ще 10 років тому, але через посилення заходів біобезпеки промисловості вдалося припинити поширення вірусу. Сьогодні правила біозахисту на свинофермах РФ вважаються одними з найсуворіших у світі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button