Новини про м'ясо

Ферму, захищену від африканської чуми свиней, створюють в Індонезії

Міністерство сільського господарства Індонезії ухвалило рішення перетворити державний підрозділ з розведення свиней, розташований в Сіборонг-боронг, Північна Суматра, у господарство, достатньо захищене від африканської чуми свиней. Підрозділ перебуває в процесі отримання сертифіката компартаменталізації щодо АЧС, який забезпечить доступ інших господарств до здорових, якісних та вільних від вірусу поросят.

Попередні інспекції виявили, що підрозділ вже має належну інфраструктуру та управління, і тепер необхідно зробити кілька вдосконалень допоміжних аспектів, перш ніж буде отримано сертифікат. Субпопуляція підрозділу свиней має інший (вищий) стан здоров’я, ніж субпопуляція в навколишніх господарствах. Така ситуація склалася завдяки факторам управління та біозахисту.

Компартаменталізація щодо АЧС є державною гарантією забезпечення того, що тварини, вирощені на цьому господарстві, не постраждали від африканської чуми свиней і можуть бути безпечно розподілені в інші райони. Також компартменталізацію підтвердили свинарські ферми на острові Булан, які експортують живих свиней до Сінгапуру.

Уряд пішов на такий крок, оскільки деякі фермери продають заражених свиней чи продукцію з них. а це сприяє подальшому поширенню АЧС у країні.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button