Новини про м'ясо

У липні свинина подешевшала майже у всіх країнах світу

За минулий місяць котирування свинини зменшились практично у всіх країнах, які є провідними світовими виробниками цього м’яса. У середньому закупівельні ціни знизились на 4,7%. Висхідний рух спостерігався лише в Китаї. Там ціни зросли на 0,4%, повідомляє Meat-Inform.

Після помітного зниження цін в Китаї, яке спостерігалось протягом кількох місяців, у липні котирування дещо відновились. До того ж нові спалахи африканської чуми свиней та зменшення реалізації тварин на забій матимуть вплив на ціни ще протягом кількох місяців. Попит на свинину в Китаї знову зросте.

Низький попит на внутрішньому та зовнішньому ринку призвів до зниження цін на свинину в ЄС.

“Низхідний рух цін на ринках експортоорієнтованих європейських країн ланцюговою реакцією поширився на інших учасників співдружності. Тож у липні середня ціна закупівлі “просіла” нижче 2 дол. США/кг, що на 7% менше ніж у червні у євровому еквіваленті та на 8% у доларовому”, – повідомили в Асоціації “Свинарі України” (АСУ).

Що ж до ситуації на інших ринках, то в галузевій асоціації зазначили: “Ціни на свинину в США після досягнення семирічного максимуму в другій декаді червня (2,95 дол. США/кг з.м.) “відкотилися” до 2,3 дол. США/кг у кінці липня. Тож середня ціна другого місяця літа була на 9% меншою ніж у червні. У Бразилії протягом липня спостерігалася незначна волатильність цін на свинину (-1,2%). Липнева ціна у Канаді була на 4,5% нижчою за червневу. Утім, після пониження у другій половині червня, на початку липня котирування на канадську свинину стабілізувалися”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button