Новини про м'ясо

Якими будуть ціни на свиней забійних кондицій цього тижня?

Довгі святкові вихідні призведуть до тимчасового припинення зростання цін на свинину живою вагою. З 23 по 29 серпня котирування мають залишитися такими ж, як і минулого тижня, – у середньому 47 – 48 грн за кілограм. Утім на початку вересня живець свиней може традиційно подорожчати.

Середні ціни на свиней на рівні від 47 до 48 гривень за кілограм прогнозують аналітики Асоціації “М’ясної галузі” (АМГ). У галузевій організації вважають, що наступний рік для українських свинарів буде не кращим за 2021.

“2022 рік стане непростим для свинарів: корми і зараз коштують дорого і, можливо, ще подорожчають, є дешевша імпортна свинина з ЄС, Канади, Бразилії і США та дешевша українська курятина, а купівельна спроможність населення залишається низькою. Лише консолідація вирощування і переробки здатна не допустити негативні сценарії для галузей”, – зазначають у АМГ.

У вересні свині забійних кондицій мають подорожчати, вважають у Асоціації “Свинарі України” (АСУ).

“Спекотні погодні умови пригнічують апетит свиней, відповідно падає показник середньодобових приростів, а значить тваринам потрібно більше часу для досягнення звичної забійної кондиції. Як наслідок, обсяги товарних партій від виробників свинини та середня забійна маса тварин меншають, що відповідно впливає на загальну пропозицію м’яса свиней. Це за відносно сталого попиту з боку заготівельників створює дефіцит кондиційних свиней, тож “підігріває” ціну на ринку живця. Свого максимуму вона переважно сягає на рубежі сезонів чи у першій половині вересня”, – зазначають аналітики асоціації.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button