Новини про м'ясо

АЧС поширюється: ще одна азійська країна постраждала від вірусу

Африканська чума свиней продовжує розповсюджуватись в Азії. Вірус виявили у ще одній країні, що межує з Китаєм, – в Лаосі.

Кілька спалахів небезпечного захворювання свиней були підтверджені в провінції Сараване. Ветеринарні органи Лаоської Народно-Демократичної Республіки у звіті для Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ) підтвердили: у країні зафіксували 7 спалахів африканської чуми свиней. До цього в Лаосі не було зареєстровано жодних підтверджених випадків АЧС.

Хворих свиней виявили в Тумлані, в провінції Сараване, на півдні країни. У 7 господарствах з загальним поголів’ям 2191 тварина, 973 свиней постраждали від АЧС.

Раніше захворювання також було виявлено у сусідніх з Лаосом Камбоджі та В’єтнамі. На початку червня влада В’єтнаму повідомила, що з моменту першого випадку африканської чуми свиней, у лютому 2019 року, було утилізовано 2,2 млн тварин. Цього тижня стало відомо, що знищених тварин уже більш ніж 2,5 млн. Прогресування вірусу АЧС може мати катастрофічні наслідки для тваринництва В’єтнаму, оскільки 4 млрд доларів (саме в стільки оцінюють свинарство в країні) – це 10% сільськогосподарського сектору.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button