Новини про м'ясо

300 тис. свиней за 2 тижні знищили у В’єтнамі через АЧС

На початку червня влада В’єтнаму повідомила, що з моменту першого випадку африканської чуми свиней, у лютому 2019 року, було утилізовано 2,2 млн тварин. Цього тижня стало відомо, що знищених тварин уже більш ніж 2,5 млн, повідомляє Асоціація “М’ясної галузі” з посиланням на видання Reuters.

Уже в березні Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) рекомендувала владі В’єтнаму оголосити надзвичайну ситуацію, оскільки АЧС є суттєвою загрозою для продовольчої безпеки країни, що є порівняно великим виробником та споживачем свинини. Утім уряд відмовився від таких дій, мотивуючи це тим, що африканська чума свиней не несе загрози для здоров’я людей.

Прогресування вірусу АЧС може мати катастрофічні наслідки для тваринництва В’єтнаму, оскільки 4 млрд доларів (саме в стільки оцінюють свинарство в країні) – це 10% сільськогосподарського сектору В’єтнаму. Більше 70% м’яса на споживчому ринку країни – це свинина. Загальне поголів’я свиней складає більш, ніж 30 млн голів. Подальше знищення тварин через АЧС може призвести до дефіциту м’яса на ринку В’єтнаму.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button