Новини про м'ясо

Зоозахисники хочуть заборонити вирощувати свиней у шкільному господарстві

Захисники прав тварин і активісти-вегани створили петицію, щоб зупинити вбивство свиней в Йоркширській школі (Великобританія). Справа у тому, що учням молодшої школи пояснюють основи концепту благополуччя тварин, ознайомлюють з процесом вирощування худоби і виробництва м’яса з допомогою пришкільної ферми. Хоча діти і їх батьки в захваті від занять з догляду за тваринами, активісти вважають, що це травмує школярів.
 
На шкільній фермі вирощують овочі, утримують курей і свиней. На сайті школи сказано, що через утримання свиней діти дізнаються більше про походження їхньої їжі та отримують відповіді на питання, пов’язані з добробутом тварин. Курі та свині на фермі утримуються на вільному випасі, умови відповідають вимогам щодо благополуччя тварин.

Але півроку тому зоозахисники зареєстрували петицію з вимогою закрити шкільне господарство і “не травмувати” дітей. За цей час петиція зібрала близько 2800 підписів.

Тим не менш, директор навчального закладу Пітер Харріс сказав, що він лише хотів, щоб учні стали більш відповідальними, а також “більш обізнаними і чутливими до добробуту тварин”. Пан Харріс зазначає, що як учні, так і їх батьки підтримують ідею продовжити розвиток шкільного господарства.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button