Новини про м'ясо

Зменшення кількості селянських господарств дозволить уповільнити поширення АЧС

Під час V Британсько-українського агробізнес-форуму “Свиноферма майбутнього” незалежний консультант в галузі свинарства Артур Лоза зазначив, що зменшення поголів’я свиней у особистих селянських господарствах може допомогти уповільнити поширення африканської чуми свиней на території країни.

“Ключовим фактором, що впливає на стан свинарства в Україні, є не тільки складна економічна ситуація, а й африканська чума свиней. Зменшення кількості присадибних господарств, яке сьогодні спостерігається в Україні, матиме позитивний вплив на галузь в контексті боротьби з АЧС. Адже саме такі господарства найбільш уразливі перед цією хворобою”, – зазначає Артур Лоза.

Експерт говорить, що кількість тварин у промислових господарствах навпаки – збільшується. На більшості підприємств вживають необхідних заходів біобезпеки, тому поширення африканської чуми свиней тут малоймовірним.

Наразі 37% свиногосподарств – це підприємства з поголів’ям понад 5 тис. тварин. За словами пана Лози, зараз драйверами свинарської галузі в Україні є близько 50 великих господарств.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button