Новини про м'ясо

Жодного випадку АЧС не зареєстрували у господарствах України за тиждень

За тиждень з 11 по 18 квітня в Україні зафіксували один випадок африканської чуми свиней. Захворювання виявили у дикого кабана на території Вільхуватського лісництва у Кіровоградській області. Випадків АЧС у господарствах минулого тижня зареєстровано не було.

“14.04.2019 – труп дикого кабана в урочищі «Тараново 2» Вільхуватського лісництва Гайворонського району Кіровоградської області (звіт про результати дослідження Черкаської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби № 001564 п.м./19 від 14.04.2019). З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Гайворонській районній державній адміністрації, рішенням якої затверджено план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, зон захисту та нагляду. В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення
поширення збудника АЧС”, – зазначили у Держпродспоживслужбі.

Нагадаємо, на початку місяця на підприємстві у Чемеровецькому районі Хмельницької області було виявлено спалах африканської чуми свиней. Місцева влада ухвалила рішення про застосування карантинних заходів, зокрема, було погоджено утилізацію всіх тварин (більш ніж 500 голів) на підприємстві ТОВ «Оболонь-Агро» с.Почапинці, де виявили вірус.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button