Новини про м'ясо

Застосування та контроль ветеринарних препаратів обговорили у Львові

З 2 по 4 жовтня у Львові проходить VІІІ Міжнародна науково-практична конференція “Ветеринарні препарати: розробка, контроль якості та застосування”. Участь у заході, крім науковців і галузевих спеціалістів, взяли представники Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та їх польські колеги.

“У рамках конференції Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа, директор Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Борис Кобаль зустрілися з головним державним ветеринарним лікарем Польщі Богданом Конопкою. Сторони розглянули питання погодження форм міжнародних ветеринарних сертифікатів для взаємного доступу товарів тваринного походження на ринки України та Польщі, а також здійснення спільних заходів, спрямованих на ліквідацію африканської чуми свиней на території обох держав.

На завершення зустрічі Володимир Лапа та Богдан Конопка обговорили можливість проведення в Польщі спільних навчань ветеринарних інспекторів у частині здійснення заходів державного нагляду (контролю)”, – повідомили у Держпродспоживслужбі.

Також під час конференції обговорювали розробку, виробництво ветеринарних препаратів і кормових добавок, їх стандартизацію, сертифікацію та контроль якості, а також застосування нових ветеринарних препаратів і кормових добавок та їх ефективність.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button