Новини про м'ясо

Закон про розвиток вівчарства можуть ухвалити в Україні

За останні 30 років поголів’я овець в Україні зменшилось у дев’ять разів – з близько 10 млн голів до 1,1 млн голів. До того ж більшість овець утримуються в дрібних господарствах і лише 172,5 тис. тварин перебувають на фермах де поголів’я перевищує 500 голів. Є кілька причин скорочення обсягів промислового вівчарства.

Регіональні організації Аграрного союзу України вважають, що переорієнтація деяких підприємств на м’ясне вівчарство замість спрямованості на виробництво вовни може врятувати галузь. Також, на думку представників сектору, необхідно ухвалити закон, який би сприяв розвитку вівчарства в Україні. Вони вже звернулися до депутатів Верховної Ради від округів у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській та Чернівецькій областях з пропозицією прийняти закон про розвиток вівчарства в гірських районах Карпат.

Наразі високі ціни на корми та порівняно невисока вартість продукції заважають галузі вівчарства успішно розвиватись. На думку представників Аграрного союзу України, державна підтримка могла б стати поштовхом для розвитку цього бізнесу та економічним порятунком депресивних гірських районів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button