Новини про м'ясо

Захисники тварин захопили ферму в Нідерландах

За даними DutchNews, десятки активістів руху за захист прав тварин були заарештовані за захоплення свиноферми в провінції Брабант в Нідерландах. Захисники тварин відмовлялися покинути підприємство навіть після прибуття поліції і їх виводили з ферми силоміць.

Близько 100 учасників міжнародної організації Meat the Victims (М’ясо жертв) проникли на територію свиногосподарства на початку тижня. Деякі активісти зайшли в приміщення ферми, а інші з банерами розташувались на подвір’ї.

Міністр сільського господарства Карола Шутен та фермерські організації Нідерландів засудили дії захисників тварин.

Це не перша подібна акція Meat the Victims. Раніше учасники організації вчиняли схожі мітинги на фермах в Австралії, Канаді, Іспанії та Великобританії.

Минулого місяця близько ста активістів з захисту прав тварин увірвалися до забійного підприємства в іспанській провінції Жирона і блокували його протягом кількох годин. Протестувальники, що належать до групи “269 libération animale” виступали проти забою тварин.

Міністерство сільського господарства, тваринництва, рибальства та продовольства Каталонії попередило про ризики для здоров’я тварин, спричинені учасниками протесту, які увійшли до підприємства без застосування відповідних заходів біозахисту. Силові акції, подібні до цієї, ставлять під загрозу безпеку харчових продуктів, заявили представники місцевого уряду. Такі заходи також надзвичайно впливають на благополуччя тварин, викликаючи стресові ситуації.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button