Новини про м'ясо

Захисники тварин “визволили” свиней з ферми в Північній Ірландії

Цього тижня 40 активістів глобального руху з захисту прав тварин “Meat the Victims” проникнули на ферму в Північній Ірландії і “звільнили” свиню.

Члени організації вели пряму трансляцію свого “захоплення” ферми. Під час “візиту” на сільськогосподарське підприємство, який розпочався о 4.30 ранку, члени групи, деякі з яких прилетіли на акцію “Meat the Victims” з інших країн, вибрали одну свиню, яку вони вирішили “врятувати”, і забрали її з ферми.

Поліцейські прибули на місце події, але пізніше заявили, що жодних кримінальних дій з боку активістів не було.

Департамент сільського господарства, навколишнього середовища та сільських справ (DAERA) направив інспекторів на ферму для розслідування заяв групи захисників про те, що свиней утримують у поганих умовах.

Господарство у Північній Ірландії, на яке проникли активісти, належить до групи підприємств так званого “Червоно трактора” – британського об’єднання виробників з високими стандартами якості продукції та виробництва. Після інциденту організація також вирішила перевірити ферму

Тим часом власники підприємства заявили, що свиней утримують у відповідних умовах, і що вони “здорові та ситі”. Власники ферми також зазначили, що акція активістів створила ризики для біозахисту на підприємстві.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button