Новини про м'ясо

За рік витрати в галузі тваринництва зросли на 17,1%

Витрати сільгоспвиробників у січні-жовтні поточного року значно зросли у порівнянні з витратами за такий же період 2017 року. За даними Державної служби статистики України, виробництво аграрної продукції у цілому за рік подорожчало на 14,7%.

Варто зазначити, що витрати підприємств, які займаються виробництвом продукції рослинництва зросли на 14%, тоді як в галузі тваринництва цей показник зріс на 17,1%. Індекс цін на матеріально-технічні ресурси промислового походження, що споживаються  сільським господарством у січні-жовтні зріс на 16,8% у порівнянні з таким же періодом минулого року.

Не дивлячись на тенденцію до зростання, у порівнянні з показниками перших 10 місяців 2017 року, у листопаді спостерігалось незначне зниження витрат на виробництво сільськогосподарської продукції у галузі тваринництва. Так, порівняно з жовтнем поточного року, в листопаді витрати підприємств, що спеціалізуються на виробництві сировини та продукції тваринництва зменшились на 0,2%.

У той же час Індекс цін на матеріально-технічні ресурси промислового походження, що споживаються  сільським господарством за місяць зріс на 1%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button