Новини про м'ясо

За рік поголів’я ВРХ в Україні скоротилось на 3,4%

На початку місяця в Україні нараховувалось близько 3,39 млн. голів великої рогатої худоби. Станом на 1 лютого 2018 року в господарствах населення та на підприємствах поголів’я було на 3,4% більшим. Такі дані опублікувала Державна служба статистики України.

Варто зазначити, що скорочення чисельності тварин у господарствах населення були більш відчутними, ніж на підприємствах. Так, промисловість за рік втратила 2,6% поголів’я. Зараз на підприємствах налічується близько 1,14 млн. голів ВРХ. А от в особистих селянських господарствах наразі налічується 2,25 млн голів,що на 3,8% менше минулорічних показників.

Лідерами за кількістю ВРХ є Вінницька (241,5 тис. голів), Полтавська (231 тис.) і Хмельницька (230,9 тис.) області.

Через скорочення поголів’я, а як наслідок, і зменшення пропозиції, ціни на яловичину постійно зростають. За підсумками минулого року цей вид м’яса здорожчав найбільше і залишається найдорожчим.

Тим часом, у всьому світі попит на яловичину зростає. Високий попит з боку Китаю та зростання частки мусульманського населення найближчим часом призведуть до збільшення споживання цього виду м’яса. Згідно з новим дослідженням Grand View Research, Inc., світові продажі яловичини зростатимуть на 3,1% щороку і до 2025 року досягнуть позначки 383,5 млрд. доларів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button