Новини про м'ясо

За рік поголів’я свиней у Китаї скоротилось на 16,6%

Міністерство сільського господарства Китаю повідомило, що у лютому цього року в господарствах країни нараховувалось на 16,6% свиней менше, ніж у тому ж місяці 2018 року. Головною причиною серйозного скорочення поголів’я стало поширення африканської чуми свиней.

Якщо загальна кількість свиней зменшилась на 16,6%, то поголів’я свиноматок скоротилось ще суттєвіше – на 19,1%. У поєднанні з тим фактом, що АЧС в Китаї не вдалось побороти, чи хоча б локалізувати, це означає, що поголів’я свиней і надалі стрімко зменшуватиметься.

Видання PigUA.info опублікувало думку Марка Лайонса, генерального директора американської сільськогосподарської компанії Alltech, який прокоментував ситуацію на китайському ринку свинини так: “Деякі керівники великих сільськогосподарських конгломератів розповіли мені, що, на їх погляд, АЧС поширилася на 30-50% китайських свиноферм. А це означає на кожну п’яту свиню у світі. Тому Китай почне купувати свинину масово — це вже почалося в останні кілька тижнів. Справи можуть розвиватися у двох напрямках. З одного боку, відсутність прозорості щодо поточної ситуації може призвести до недовіри щодо безпеки свинини, навіть на західних ринках. З іншого боку, стрімке зростання цін та порожні полиці сприятимуть розвитку інтенсивного сільського господарства, оскільки цей сектор забезпечує безпеку харчових продуктів, добробут тварин і прозорість щодо вирішення екологічних проблем, пов’язаних з виробництвом”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button