Новини про м'ясо

За рік поголів’я птиці в Україні зросло на 5 млн голів

На початку березня поголів’я свійської птиці в Україні досягло позначки 203,013 млн голів, що на 5,482 млн, або майже на 3%, більше ніж в такий же час минулого року, повідомляє видання УНН з посиланням на дані Державної служби статистики.

Промислове поголів’я птиці зросло більш ніж на 5 млн голів до 120,752 млн голів. У господарствах населення кількість птиці також зросла. Зараз у особистих селянських господарствах вирощують близько 82,261 млн голів птиці, що на 273 тис. більше, ніж нараховувалось у березні 2018 року.

Також з початку року зросли закордонні продажі м’яса птиці. Так, у січні-лютому поточного року українські виробники курятини експортували близько 69 тис. тонн продукції, що на 42,7% більше, ніж за той же період 2018 року. Основними імпортерами української курятини залишаються Саудівська Аравія, яка за 2 місяці закупила 8,4 тис. тонн м’яса птиці, Нідерланди (4,4 тис. тонн) та Словаччина (3,2 тис. тонн). Також суттєву частку експортних продажів було здійснено до Азербайджану (1,9 тис. тонн), Ірану (1,5 тис. тонн), Вірменії (1,3 тис. тонн), Німеччини (1,3 тис. тонн) та Молдови (1,14 тис. тонн).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button