Новини про м'ясо

За рік на Закарпатті не зафіксували жодного випадку АЧС

Цього тижня в Ужгороді відбувся брифінг за участі керівництва регіональних органів влади, де громадськість проінформували щодо епізоотичної ситуації у Закарпатській області в 2019 – на початку 2020 року. У заході взяли участь представники регіонального Головного управління Держпродспоживслужби, управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини ГУ ДПСС і Закарпатської регіональної лабораторії ГУ ДПСС.

“Очільник Головного управління Держпродспоживслужби Іван Гуледза відзначив, що завдяки зусиллям спеціалістів ситуацію щодо АЧС вдалося суттєво поліпшити і до кінця минулого року випадків захворювання свиней на цю недугу не фіксувалося. Також пан Гуледза розповів як здійснюється в області контроль за якістю харчових продуктів та повідомив, яку продовольчу продукцію найчастіше досліджували торік і за якими показниками”, – повідомили у Держпродспоживслужбі.

Крім того, на брифінгу йшлося про ситуацію з поширенням сказу в регіоні та процес вакцинування тварин від цього захворювання.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button