Новини про м'ясо

За будівництво кошари фермеру подарували 30 овець

У рамках проекту каналу 1+1 “Громада на мільйон” було оголошено конкурс на будівництво кошари. Фермери з різних регіонів за тиждень мали збудувати сучасне приміщення для овець. Переможцем став представник Княгининівської об’єднаної громади (Волинська область) Олександр Джус. У нагороду фермер отримав 30 овець м’ясо-вовнової породи .

Олександру Джусу вдалося за короткий термін збудувати кошару, яка відповідає стандартам за площею, освітленням, має систему водопостачання та вентилювання приміщення. У господарстві Олександра Джуса вже є 50 овець романівської породи, тепер до них приєднається 30 “іноземок”.

Призових тварин переможцю надав Дмитро Огньов – власник одного з найбільших підприємств України, що спеціалізуються на виробництві баранини. Хоча пан Огньов займається цим видом тваринництва всього 7 років і починав з отари на 100 голів, зараз у його власності 3 ферми по 1000 – 2000 голів у кожній.

Учасники проекту (дрібні фермери з різних громад України) мали змогу пройти практику на підприємстві Дмитра Огирьова, де зокрема вчились доглядати за вівцями породи Мериноландшаф. Саме пан Огирьов вирішував, хто з господарів збудував найкращу кошару і отримає овець.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button