Новини про м'ясо

Єдиним джерелом якісної худоби на відгодівлю будуть молочнотоварні ферми

Найближчим часом в Україні вирощування ВРХ м’ясних порід не набуде широкої популярності серед тваринників. Основними постачальниками яловичини залишаться молочні ферми. Про це повідомляє Асоціація виробників молока з посиланням на твердження Євгена Шатохіна, експерта проекту USAID “Підтримка аграрного і сільського розвитку”.

Основними причинами такої ситуації на ринку України пан Шатохін вважає те, що окупність інвестицій в бізнес “м’ясна корова–теля” складає понад 15 років; відсоток ріллі в Україні в наступні роки більшатиме; покинуті земельні ділянки знову зорюватимуть, пасовищ стане менше.

“Єдиним джерелом якісної худоби на відгодівлю будуть молочнотоварні ферми, які тією чи іншою мірою акцептують модель використання м’ясних бугаїв на частині корів. Така стратегія дозволить диверсифікувати ризики та джерела доходів. Великим молочнотоварним фермам в Україні є сенс самим вирощувати та відгодовувати таке поголів’я, менші ферми зможуть на телятах віком від 2 до 10 днів заробити додаткові кошти в міру того, як формуватиметься ринок професіональної відгодівлі ВРХ”, – зазначає експерт проекту “Підтримка аграрного і сільського розвитку”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button