Новини про м'ясо

Які дотації будуть доступні свинарям у майбутньому?

Плани нового уряду щодо державної підтримки свинарів обговорили під час галузевого заходу Міжнародний день свиноферми, що відбувся 17 жовтня в селі Глеваха на Київщині. Учасницею події, зокрема, була заступниця директора Департаменту аграрної політики та сільського господарства Олена Альшанова, повідомляє видання PigUA.info.

Під час панельної дискусії пані Альшанова зазначила, що деякі напрямки державної підтримки свиногосподарств показали достатньо позитивні результати, тому наразі розглядається можливість продовження фінансування цих програм.

“Є пропозиції щодо збереження і продовження ефективних інструментів підтримки, які показали свою доцільність у попередні роки, зокрема часткове повернення вартості племресурсів. Точаться дискусії щодо відшкодування відсотків за залученими кредитами на виробничі потреби (не лише для придбання землі). У пріоритеті – будівництво тваринницьких об’єктів. Початок будівництва можливо буде відшкодовуватися за рахунок кредитних ресурсів, і держава це заохочуватиме, а також введення в дію потужностей з переробки побічних продуктів тваринного походження. Це на сьогодні є актуальним”, – говорить Олена Альшанова.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button