Новини про м'ясо

Як змінилось поголів’я птиці, свиней та ВРХ в Україні за рік?

Дані про поголів’я сільськогосподарських тварин в Україні на початку грудня свідчать про збереження торішніх тенденцій. Так, кількість птиці поступово зростає, а великої та малої рогатої худоби – зменшується.

Що ж до свиней, то тут не все так однозначно. За підсумками минулого року поголів’я цих тварин у господарствах населення скоротилось, а на підприємствах – дещо зросло. У 2019 році зменшення поголів’я відбулося й у промисловому секторі.

Станом на 1 грудня поголів’я сільськогосподарської птиці в Україні становило 232,2 млн голів, що на 4,3% більше, ніж на початку грудня минулого року.

Кількість великої рогатої худоби за рік скоротилась на 5,7% і становила 3,4 млн голів. При цьому низхіна тенденція була більш вираженою в промисловому секторі – там поголів’я скоротилось на 7,5% до 1,1 млн голів. Зменшення в особистих селянських господарствах становило 4,9%.

Загальне поголів’я свиней скоротилось до 6 млн голів (-4,4%), а малої рогатої худоби – до 1,3 млн голі (-3,6%).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

  1. типичный расчет как порошенко говорит……у статьи заголовок про украину же! вот и данные общие дайте! ПРИМЕР: – количество по всей украине 18-год и количество 19-год! не долбоёбы мы! произведём “минус” самостоятельно

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button