Новини про м'ясо

Як зберегти буру карпатську породу ВРХ обговорювали експерти ООН

Минулого тижня Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) організувала в Києві семінар в рамах проекту “Збереження та сталий розвиток порід подвійного напряму використання у східній Європі”. Основну увагу учасники заходу приділили питанням збереження бурої карпатської та бурої кавказької порід великої рогатої худоби.

Участь у заході, окрім експертів ФАО, взяли представники міністерств сільського господарства України, Грузії та Вірменії, учасники галузевих організацій, представники Державного підприємства “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин”.

“У межах семінару обговорено подальші цілі розведення породи, механізм запису продуктивності тварин, генетична оцінка та відбір породних тварин, кроки створення племінної книги породи. Особливу увагу було акцентовано на ролі ідентифікації тварин для проведення будь-якої ефективної роботи з поголів’ям худоби та наявності електронного реєстру ідентифікованих тварин для обліку тварин, їх походження та продуктивності.

Директор державного підприємства “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин” Ігор Клименок розповів про розвиток та сучасний стан системи ідентифікації та реєстрації тварин в Україні та наголосив, що у країні повноцінно функціонує електронна база даних ідентифікованих тварин – Єдиний державний реєстр тварин. Наразі на базі Єдиного державного реєстру тварин планується створити племінний модуль бази даних для обліку інформації щодо племінних тварин: їх предків та нащадків, росту та розвитку, продуктивності та оцінці племінної цінності. Також у ході семінару було визначені подальші кроки зі збереження та розвитку бурої карпатської породи худоби, цілі її розведення, механізм вдосконалення”, – повідомили у Держпродспоживслужбі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button