Новини про м'ясо

Як отримати дотацію за молодняк ВРХ?

Власники великої рогатої худоби в Україні мають право отримати з держбюджету дотації на молодняк. У Асоціації тваринників України розповіли як отримати кошти і на що слід звернути увагу власникам худоби.

Кожні 4 місяці утримання молодняка ВРХ тваринникам надають виплати. Відповідно до віку тварини виплачується дотація у розмірі 300, 700 та 1500 гривень. Таким чином, за рік утримання власник може отримати 2,5 тис. гривень.

Фізична особа, у господарстві якої вирощується теля, має зареєструвати тварину. Після цього власнику слід подати до сільської ради або ради об’єднаної територіальної громади пакет документів:

  • копії паспортів ВРХ, а якщо 10 і більше голів молодняка – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку;
  • копію ідентифікаційного номеру фізичної особи – власника тварини.

“Документи приймаються протягом року в порядку черговості – до 1 травня, до 1 вересня та до 1 грудня. За молодняк, якому виповнилося 12 місяців у грудні попереднього року, документи приймаються до 1 квітня поточного року, у разі наявності молодняка в господарстві на момент подання документів”, – зазначають в Асоціації тваринників України

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button