Новини про м'ясо

Визначено 50 найпотужніших виробників свинини в Україні

Асоціація “Свинарі України” щороку публікує рейтинг найпотужніших свиногосподарств країни. У 2019 році список топ-50 виробників очолила компанія ПрАТ “АПК-ІНВЕСТ” з Донецької області. Загальне поголів’я свиней у цьому господарстві складає 290,6 тис. голів, а минулого року тут було реалізовано на забій 58 183 тонн живця.

“Промислове свинарство продовжує розвиток за рахунок укрупнення та поступово відновлює позиції. Так понад половина учасників цьогорічного ТОП-50 збільшила чисельність маточного поголів’я. Частина вагомих операторів проходить етап реформації: оновлює маточне поголів’я, працює на розширення та нарощення потужностей”, — зазначила керівник аналітичного відділу Асоціації “Свинарі України” Олександра Бондарська.

Друге місце в рейтингу АСУ зайняло підприємство СП ТОВ “Нива Переяславщини” з Київської області. Загальне поголів’я в господарстві складає 195,907 тис. свиней, а в 2018 році було реалізовано 35 000 тонн живця. Третя сходинка належить компанії ТзОВ “Гудвеллі” (Івано-Франківська область) з поголів’ям 184 тис. та 38 543 тонн реалізованих свиней живою вагою.

Також до п’ятірки лідерів увійшли ТОВ “НВП Глобинський свинокомплекс” (154,3 тис. голів) та ПАП “Агропродсервіс” (119,5 тис. голів). Поголів’я інших українських свиногосподарств не перевищує 100 тис. голів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button