Новини про м'ясо

Виробників свинини запрошують на міжнародний конгрес у Києві

Цього року в Києві вже водинадцяте пройде Міжнародний конгрес “Прибуткове свинарство”. Захід запланований на 4 червня й організатори запрошують взяти участь усіх, хто зацікавлений у розвитку свинарства. Крім виробників та операторів ринку з України на конгресі будуть присутні представники закордонних компаній, дипломатичних та державних відомств, міжнародних інституцій. У цілому очікується, що участь в заході візьмуть більш ніж 1000 організацій.

Організовують Міжнародний конгрес “Прибуткове свинарство” Асоціація “Свинарі України”, ГС “Всеукраїнська Аграрна Рада” та агроконсалтингова компанія Dykun.

“У кожного учасника буде можливість отримати відповіді на найактуальніші запитання, дізнатися думку провідних експертів, поспілкуватися «напряму» з представниками профільних відомств. Крім того, на гостей події чекають спеціалізована виставка обладнання та технологій, круглі столи та обговорення ключових аспектів щодо АЧС, держпідтримки, податкових нюансів, екологічних питань тощо”, – зазначають організатори.

Детальніше дізнатися про конгрес та зареєструватися можна тут.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button