Новини про м'ясо

Використання антибіотиків при вирощуванні свиней обговорять на конгресі “Прибуткове свинарство”

На початку червня в Києві пройде ХІ Міжнародного конгресу “Прибуткове свинарство”. У рамках події, крім іншого, заплановано панельну дискусію “Впровадження нових правил застосування антимікробних препаратів у свинарстві з метою зменшення стійкості до них”.

Організатори заходу – Асоціація “Свинарі України”, Всеукраїнська Аграрна Рада так компанія Dykun, за підтримки ФАО та ЄБРР. Метою події буде переконати підприємців у необхідності зменшення використання антибіотиків з метою профілактики.

“Наголошу що, мова йде про використання антибіотиків із профілактичною метою. Ніхто не забороняє використовувати їх для лікування — знищення конкретного збудника, чутливість якого до антибіотику визначена. Правильне застосування антибіотиків знищує мікроорганізми, неправильне — створює в них резистентність. Якщо використовувати антибіотики з профілактичною метою у різних сферах діяльності, не визначивши чутливість збудника до антибіотика, людство може залишитися без “зброї” проти низки хвороб, які звикли лікувати такими препаратами. Саме тому світова спільнота стурбована цією проблемою”, – зазначає Віталій Башинський, експерт ФАО, модератор дискусії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button