Новини про м'ясо

Влада надасть фінансову підтримку свиногосподарствам в Китаї

Епідемія африканської чуми свиней у Китаї, що триває вже майже рік, спричинила значні збитки для свиногосподарств та призвела до скорочення поголів’я свиней. З метою надання допомоги свинофермам у подоланні труднощів та для стабілізації виробництва і забезпечення стабільного постачання свинини на внутрішньому ринку, Міністерство сільського господарства Китаю закликало органи влади провінції надавати фінансову підтримку виробникам.

Серед іншого, уряд КНР закликає місцеву владу спростити процес отримання кредитів, а також гарантувати, що вони будуть доступними. Ці дії в провінціях мають буди здійснені якомога швидше.

Допоміжні фінансові засоби, з максимальною процентною ставкою 2%, будуть спрямовані на ферми-розплідники та на свиноферми зі щорічним виробництвом, що перевищує 5000 голів.

Раніше повідомлялось, що промисловість шукає постачальників свиноматок для оперативного відновлення поголів’я в Китаї. За прогнозами аналітиків ринку, у цьому році поголів’я свиней у Китаї знизиться на 200 млн. голів. У країні збираються почати відновлення поголів’я, навіть незважаючи на те, що АЧС продовжує поширюватися.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button