Новини про м'ясо

Віктор Шеремета: розвиток кормовиробництва стимулює розвиток тваринництва

Галузь тваринництва буде більш прибутковою і зможе інтенсивно розвиватись за умови збільшення обсягів внутрішнього виробництва якісних кормів, а, як наслідок, і здешевлення комбікорму. Таку думку на конференції “Комбікорми. Ефективне тваринництво” висловив Віктор Шеремета, заступник міністра аграрної політики та продовольства України.

“Основою годівлі сільськогосподарських тварин є комбікорми, які впливають на продуктивність тварин та якість продукції з неї. Впровадження провідних технологій та нового устаткування на виробництві покращить якість комбікормів. Крім того, це продукція з доданою вартістю, що стимулюватиме виробників виходити на зовнішні ринки збут”, – цитує пана PigUA.info з посиланням на прес-службу Міністерства аграрної політики та продовольства.

Микола Бабенко, директор ТОВ “Центр підвищення ефективності в тваринництві”, зазначив, що в Україні витрати свинарів на 40-60% вищі, ніж у країнах Євросоюзу. Однією з причин такої ситуації є саме висока вартість кормів. Пан Бабенко радить здешевлювати корми для свиней за рахунок використання альтернативних інгредієнтів, наприклад, висококалорійну сою гідротермічної обробки чи відходи від виробництва спирту.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button