Новини про м'ясо

Відомий розробник обладнання для моніторингу стану здоров’я тварин з’явиться на ринку України

Компанія GD Animal Health, що спеціалізується на ветеринарному контролі та моніторингу здоров’я тварин, планує зайти на ринок України. У середу, 3 липня, керівники Держпродспоживслужби зустрілись з представниками іноземної компанії.

“Представники GD Animal Health презентували програмне забезпечення Plexus для моніторингу стану здоров’я стада на тваринницьких комплексах для зниження використання антибіотиків та активного моніторингу здоров’я тварин. Компанія зацікавлена у розвитку регіональних програм співробітництва, використовуючи переваги приватно-державного партнерства”, – повідомили у Держпродспоживслужбі.

За словами голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимира Лапи, співпраця GD Animal Health є досить важливою, оскільки “питання антимікробної резистентності для нашої держави стоїть досить гостро”.

У Держпродспоживслужбі зазначили, що для України є цінними будь-які можливості налагодження продуктивної співпраці, вивчення міжнародного досвіду та обміну досвідом у сфері забезпечення здоров’я тварин та ефективного зниження рівня використання антибіотиків.

Під час зустрічі було вирішено налагодити системну співпрацю вітчизняних підприємств та органів, що регулюють ринок з компанією GD Animal Health.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button