Новини про м'ясо

Вегани руйнували м’ясні ресторани, щоб “врятувати тварин”

У французькому місті Лілль група веганів вчинила серію нападів на ресторани та інші заклад громадського харчування та магазини, де пропонують м’ясні продукти. Активісти вчиняли вандальські напади з метою “врятувати тварин”. Вегани й вегетаріанці стверджували, що “їсти м’ясо жорстоко й неправильно”.

Усього активісти здійснили 15 нападів в період з грудня 2018 року по лютий 2019. Днями пройшов суд у справі веганів-вандалів. Двох нападників, подружжя – 23-річного чоловіка та 26-річну жінки, засудили на 10 і 6 місяців позбавлення волі відповідно. Крім руйнувань приміщень вони також здійснювали спроби підпалу. Ще два “помічники” вандалів отримали умовні терміни.

Наразі в Комітеті Європарламенту з питань сільського господарства обговорюється питання заборони використання “м’ясних” назв для веганських та вегетаріанських продуктів. На думку деяких парламентарів назви “стейк”, “м’ясо”, “ковбаса”, “бургер” та ін. мають бути закріплені лише за продуктами, що містять у своєму складі м’ясну сировину.

Голосування за пропозицію сільськогосподарського комітету пройде в травні, після чергових виборів до Європарламенту, утім вже зараз зоозахисники та прихильники харчування без продуктів тваринного походження критикують можливість ухвалення подібного рішення.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button