Новини про м'ясо

За 5 років веганські продукти замінять 10% ринку м’яса

Виробники м’яса дедалі частіше висловлюють занепокоєння щодо конкуренції з боку виробників рослинних замінників м’ясопродуктів. Згідно з даними дослідження, проведеного Університетом Пердью (Purdue University, США), американські сільськогосподарські виробники, що займаються вирощуванням м’ясних порід ВРХ, вважають, що вже за 5 років десята частка ринку м’яса буде втрачена. Тваринні білки споживачі замінять на рослинні замінники м’яса.

Виробники традиційної тваринницької продукції стверджують, що вони не можуть швидко перелаштовуватись під мінливі смаки споживачів і програють стартапам, що пропонують різноманітні рослинні альтернативи м’ясові. На думку опитаних фермерів, якщо рослинні замінники м’яса “відвоюють” 25% ринку м’яса, це стане значною проблемою для традиційних виробників м’яса.

Занепокоєння підсилює висока ймовірність посилення екологічних норм і підвищення податків для скотарських ферм. Наразі ці заходи обговорюються в адміністрації Джо Байдена.

Попри занепокоєння фермерів, дані дослідження NielsenIQ свідчать, що на початку 2021 року, частка рослинних аналогів в загальному обсязі роздрібних продажів м’ясної продукції склала 1,5% і за рік зросла лише на 0,3%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button