Новини про м'ясо

ЄС хоче заборонити називати веганські продукти “м’ясом”, “ковбасою” чи “бургером”

В Комітеті Європарламенту з питань сільського господарства обговорюється питання заборони використання “м’ясних” назв для веганських та вегетаріанських продуктів. На думку деяких парламентарів назви “стейк”, “м’ясо”, “ковбаса”, “бургер” та ін. мають бути закріплені лише за продуктами, що містять у своєму складі м’ясну сировину.

Голосування за пропозицію сільськогосподарського комітету пройде в травні, після чергових виборів до Європарламенту, утім вже зараз зоозахисники та прихильники харчування без продуктів тваринного походження критикують можливість ухвалення подібного рішення. На думку активістів, такий крок буде сприяти погіршенню іміджу веганських та вегетаріанських продуrтів.

Після буму популярності відмови від продуктів тваринного походження, в Європі активізувались рухи противників такого способу харчування. Тиждень тому на веганському фестивалі Vegfest у Великобританії відбулася акція “м’ясоїдів”. “Ми (група з 8 активістів) влаштували цю акцію протесту тому, що веганство є недоїданням, і ви не можете отримати більш ніж 15 поживних речовин з рослин. Деякі з нас – колишні вегани, які мали серйозні проблеми зі здоров’ям через відмову від продуктів тваринного походження”, – заявили активісти.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button