Новини про м'ясо

Навіть за 10 років свинина залишиться найпопулярнішим м’ясом у ЄС

Дані, оприлюднені Єврокомісією, свідчать про збільшення споживання курячого м’яса у 2020 році. Утім, свинина залишається найпопулярнішим м’ясом в ЄС і не втратить своїх позицій навіть до 2030 року.

Згідно з прогнозами Єврокомісії до 2030 року курятина буде єдиним видом м’яса, споживання якого зростатиме. Очікується, що до кінця поточного десятиліття обсяги річного виробництва курячого м’яса складатиме близько 14,1 мільйона тонн. Це дуже скромне зростання у відношенні до виробництва в 2020 році (близько 13,5 мільйона тонн). Таким чином виробництво зростатиме на 0,5% на рік і на 4,6% за десятиліття.

Що стосується внутрішнього споживання курятини в ЄС, то воно постійно зростає, оскільки цей вид м’яса дешевший і вважається більш прийнятним для здорового харчування. Коронакриза лише посилила цю тенденцію, враховуючи доступність та зручність курятини для домашньої кулінарії.

І все-таки курятина залишатиметься на другому місці для європейських споживачів. Прогнозується, що у 2030 році середньорічне споживання птиці на душу населення складатиме близько 24,6 кг, що на 1,2 кг більше, ніж у минулому році. Споживання свинини за 10 років має зменшитися на 1,4 кг, порівняно з 2020 роком, і складатиме 32 кг на душу населення наприкінці.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button