Новини про м'ясо

В Україні зросло промислове поголів’я свиней

Попри помітне зниження кількості свиней у особистих селянських господарствах України, на промислових підприємствах поголів’я почало зростати, попри низхідні тенденції, що спостерігались з початку року.

За даними Державної служби статистики України, станом на 1 вересня в усіх типах господарств утримувалось 6,137 млн. свиней. Це на 2% менше, ніж у вересні минулого року.

Кількість свиней у особистих селянських господарствах за рік скоротилась на 232 тис. або 8,2% і наразі складає 2,6 млн голів. З іншого боку, на підприємствах наразі нараховується 3,548 млн свиней, що на 3,1% більше, порівняно з показниками на 1 вересня 2019 року.

Ситуація у промисловому секторі свинарства помітно відрізняється від того, що спостерігалось минулого місяця. Так на 1 серпня в усіх типах господарств країни нараховувалось 6,123 млн голів свиней. Це на 4,4% менше, ніж 1 серпня 2019 року. Зокрема, на промислових підприємствах утримувалось 3,495 млн голів свиней (-1,2%, порівняно з серпнем минулого року), а в господарствах населення нараховувалось 2,628 млн голів свиней (-8,2%).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button