Новини про м'ясо

В Україні з’явився новий репродуктор ВРХ м’ясної породи шароле

За минулий рік у Луганській області два господарства отримали статус племінних репродукторів великої рогатої худоби, повідомляє AgroTimes з посиланням на Департамент агропромислового розвитку Луганської ОДА.

Зокрема, одне з підприємств тепер офіційним розплідником м’ясної породи ВРХ – шароле. Такий статус отримало фермерське господарство “Хірлюк і К”. Друге господарство, ФГ “Крот”, тепер має статус племінного репродуктора щодо розведення великої рогатої худоби голштинської породи.

Нагадаємо, що у 2020 році це два нових племінних репродуктори з’явились у Рівненській області. Нові звання отримали товариство з обмеженою відповідальністю мисливське господарство “Поліське” (племінний репродуктор з розведення абердин-ангуської м`ясної породи) та фермерське господарство “П’ятигірське” (племінний репродуктор з розведення великої рогатої худоби голштинської молочної породи). Наразі в рівненській області функціює 23 суб’єкти племінної справи у тваринництві. 2 з них спеціалізуються на розведенні ВРХ м’ясних порід, а 14 – на розведенні великої рогатої худоби молочних порід.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button