Новини про м'ясо

Два нових племінних репродуктори великої рогатої худоби з’явились на Рівненщині

Минулого тижня Департамент агропромислового розвитку Рівненської ОДА повідомив, що двом підприємствам у регіоні було надано статус суб’єктів племінної справи. Це було здійснено у рамках виконання відповідного наказу Мінекономрозвитку.

Нові звання отримали товариство з обмеженою відповідальністю мисливське господарство “Поліське” (племінний репродуктор з розведення абердин-ангуської м’ясної породи) та фермерське господарство “П’ятигірське” (племінний репродуктор з розведення великої рогатої худоби голштинської молочної породи).

“У ТОВ МГ “Поліське” класність м’ясних корів у стаді становить “еліта-рекорд ” і “еліта” – 89 відсотків від основного поголів’я корів, I клас- 11 відсотків. У ФГ “П’ятигірське” кількість молочних корів з надоєм 6000 кг молока і вище становить 87,6 відсотка від поголів’я корів. Середній надій на корову 6200 кг”, – повідомили у регіональному Департаменті агропромислового розвитку.

Наразі в рівненській області функціює 23 суб’єкти племінної справи у тваринництві. 2 з них спеціалізуються на розведенні ВРХ м’ясних порід, а 14 – на розведенні великої рогатої худоби молочних порід. Решта суб’єктів займаються бджільництвом, рибним господарством та ін.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button