Новини про м'ясо

В Україні з’явився інтерактивний довідник для тваринників

Для тих, хто лише планує почати бізнес у галузі тваринництва, або тваринників, які мають намір урізноманітнити поголів’я новими породами, закупити племінних тварин та ін., з’явилася зручна інформаційна платформа. Видання Kurkul.сom створило онлайн-довідник порід тварин.

“Новий розділ «Породи тварин» на Kurkul.com містить дані про породи свійських тварин та господарства, що їх розводять на території України. Тепер знайти необхідну породу можна за пошуком по алфавіту чи пошуком за категоріями. Всього в розділі містяться характеристики понад 800 порід і він продовжує наповнюватись. Довідник містить наступні категорії: ВРХ (молочні, м’ясні, молочно-м’ясні); коні (верхові, верхово-упряжні, упряжні); свині (сальні, м’ясо-сальні, м’ясні); МРХ (вовняні, молочні, м’ясні, молочно-м’ясні); хутрові (м’ясні, хутрові, пухові, декоративні); птахи (яєчні, м’ясні, м’ясо-яєчні, декоративні); бджоли. Картка кожної породи містить зображення та опис породи — історію створення, стандарти породи та господарські характеристики і назви установ, які володіють племінним матеріалом даної породи”, – йдеться на сайті видання.

Читачам пропонують допомогти в удосконаленні довідника і вносити дані про породи, які там не згадані, або виправляти неточності, якщо такі буде виявлено.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button