Новини про м'ясо

В Україні виберуть найпотужніші свиногосподарства року

На офіційному сайті Асоціації “Свинарі України” з’явилося оголошення, в якому підприємства запрошують для участі в рейтингу найпотужніших свиногосподарств країни. Утворення такого списку допоможе кожному виробникові дізнатись місце свого господарства серед інших підприємств, а також оцінити стан галузі в цілому.

Подати інформацію про компанію виробники можуть до 10 лютого. На порталі АСУ вказано, що для участі в рейтингу потрібно вказати такі дані: “загальне поголів’я свиней станом на 01.01.2019 р., голів; маточне поголів’я станом на 01.01.2019 р., голів; об’єм проданої/переданої на переробку свинини у живій вазі за 2018 р., тонн”.

На основі отриманої інформації, аналітиками Асоціації “Свинарі України” буде сформовано рейтинг найпотужніших свиногосподарств країн, який опублікують на сайті організації та в профільному журналі “Прибуткове свинарство”.

В АСУ запевняють, що дані, передані господарствами, будуть використані лише для розробки рейтингу – інформація не буде передаватись третім особам і використовуватись не за призначенням.

Деталі участі та контактні дані можна знайти тут.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button