Новини про м'ясо

В країні зареєстровано перший в новому році спалах АЧС

Цього тижня на сайті Томаківської районної державної адміністрації (Дніпропетровська область) з’явилось повідомлення про випадок африканської чуми свиней в одному з особистих господарств села Топила. Це перший спалах захворювання, виявлений в країні в новому році.

Спалах АЧС зареєстрували 12 січня. Наступного дня на рівні району відбулось засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії, де було ухвалено план дій щодо боротьби з поширенням вірусу. Зокрема вирішено:

– Оголосити спалах африканської чуми свиней в с. Топила;
– Затвердити план заходів щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації захворювання;
– Визначити межі спалаху африканської чуми свиней – територію особистого господарства мешканця с. Топила, зони захисту – територію с. Топила та зони спостереження – території смт. Томаківка, с. Мирове;
– Встановити карантинні ветеринарно-поліцейські пости з дезбар’єрами на виїздах з с. Топила з попереджувальними знаками;
– Організувати облік усього поголів’я свиней в зонах захисту та спостереження органами місцевого самоврядування;
– Заборонити мешканцям даних населених пунктів продаж, переміщення, вигульне (вільне) утримання та безконтрольний забій свиней.

Крім цього, селян повідомили про наслідки африканської чуми свиней та методи боротьби з поширенням вірусу, такі як утримання тварин в закритих приміщеннях, застосування змінного одягу під час годування свиней та ін.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button