Новини про м'ясо

В’єтнамські вислобрюхі свині – продуктивна м’ясна порода

Створити свиногосподарство середніх розмірів з мінімумом інвестицій усього за 2-3 роки можна, якщо обрати для розведення породу в’єтнамських вислобрюхих свиней. Про особливості вирощування цих тварин та їх продуктивність розповів фермер з Рівненщини Андрій Якимчук.

В’єтнамські свині дають потомство два рази на рік. Перший раз самиця народжує 5 – 10 поросят, далі продуктивність збільшується і становить від 10 до 20 поросят.

“Статева зрілість настає у цих тваринок дуже рано, у три-чотири місяці, після цього свинок можна в’язати. В’єтнамські свинки дають потомство протягом 20 років”, – говорить пан Якимчук.

У їжі ця порода невибаглива, свиней годують двічі на день комбікормом, коренеплодами, травою, кормами тваринного походження.

В’єтнамські свині – м’ясна порода, прошарок сала в середньому складає 2 – 4 сантиметри. Особини можуть досягти маси 100 кілограмів, але найчастіше на забій йдуть свині вагою від 50 до 70 кілограмів – це тварини яким близько півроку.

Щоб прошарок сала був товщим, в раціон тварин включають більше зернових, а також утримують їх у закритих приміщеннях. Хоча остання рекомендація, з огляду на поширення АЧС в Україні, сьогодні актуальна для всіх господарств.

Одне порося цієї породи коштує близько 800 гривень.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button