Новини про м'ясо

Уряд розподілив дотації для галузі тваринництва

У середу, 27 березня, кабінет міністрів прийняв рішення про розподіл дотацій для сільськогосподарських виробників у галузі тваринництва. Власники тварин отримаають субсидії на їх утримання, відшкодування вартості будівництва господарських об’єктів та інше.

700 млн гривень буде виділено на утримання корів та молодняка ВРХ. Для компенсації витрат на реконструкцію та будівництво ферм передбачено виділити 850 млн. гривень. Ще 250 млн надійдуть фермерам для закупівлі племінних тварин. На погашення кредитів, отриманих під будівництво ферм, передбачено 100 млн.. Також 50 млн. виділять на виплату відсотків за кредитами, які були спрямовані на утримання овець, кіз, кролів, бджіл та розведення риби.

У кінці минулого року Асоціація тваринників України провела опитування серед представників підприємств на предмет отримання державної підтримки у 2018 році. Під час дослідження було опитано 140 респондентів (представників підприємств, що працюють у галузі тваринництва), 80% з яких зверталися по дотації до державних органів. В АТУ з’ясували, чому деякі представники бізнесу взагалі не претендували на дотації, хоча відповідали вимогам. Опитуваним можна було вибрати кілька варіантів відповіді. 67% підприємств скаржилися на недостатню кількість інформації. Третині опитаних (33%) подати документи завадила бюрократична складність процедури, а 11% зазначили, що вимоги для отримання дотацій досить складно виконати.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button