Новини про м'ясо

Українським свинарям провели онлайн-екскурсію британською фермою

Через карантин більшість конференцій та інших заходів для представників галузі тваринництва були відкладені або ж перенесені в онлайн-формат. Один з таких віртуальних заходів (online-конференція “Свинарство в Україні: виклики 2020-2025”) цього тижня був організований Асоціацією “Свинарі України” (АСУ) спільно з агроконсалтинговою компанією Dykun та Всеукраїнською Аграрною Радою.

Під час конференції близько сотні представників українських свиногосподарств та галузевих експертів обговорили практики використання альтернатив соєвим білкам (жом, соняшниковий шрот та ін.), зміни у ветеринарному законодавстві, нові методики боротьби з захворюваннями свиней. Також учасники заходу побували на віртуальній екскурсії.

“Можливість побувати на відео-екскурсії на британській фермі BridgeHouseFarms – 3-порідному нуклеусі Genesus– вітчизняним свинарям надав Чарлі Томсон, співвласник господарства. Окрім того, про основні акценти роботи у галузі генетики свиней упродовж наступних 5 років та економічну цінність селекції, розповів Саймон Грей, експерт у царині свинарства”, – повідомили в Асоціації “Свинарі України”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button